Back
ONLINE LEAGUE

Leader Boards

40.9
PTS
1
Dylan Outram
Male
CANBERRA GRAMMAR SCHOOL ROWING CLUB
36.5
PTS
2
Madison Duncan
Female
CANBERRA GRAMMAR SCHOOL ROWING CLUB
30.7
PTS
3
Logan Spencer
Male
ST PAUL'S COLLEGIATE SCHOOL
27
PTS
4
Leah Weck
Female
ST PAUL'S COLLEGIATE SCHOOL
21.2
PTS
5
Alexander Griffiths
Male
CANBERRA GRAMMAR SCHOOL ROWING CLUB
15.3
PTS
6
Wilf Allison
Male
HINKSEY SCULLING SCHOOL
14.6
PTS
7
Jack Frizell
Male
CANBERRA GRAMMAR SCHOOL ROWING CLUB
14.5
PTS
8
Daniel Shaw
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
14.4
PTS
9
Ben Moxon
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
14.3
PTS
10
Karl Beaumont-Epstein
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
14.3
PTS
11
Cash Kazakoff
Male
CANBERRA GRAMMAR SCHOOL ROWING CLUB
14
PTS
12
Christopher Cammish
Male
ST PAUL'S COLLEGIATE SCHOOL
14
PTS
13
Will Hawkins
Male
CANBERRA GRAMMAR SCHOOL ROWING CLUB
13.8
PTS
14
Guy Charteris
Male
ST PAUL'S COLLEGIATE SCHOOL
13.8
PTS
15
Charlie Adams
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
13.7
PTS
16
Maddy Cox
Female
HAMILTON GIRLS' HIGH SCHOOL
13.7
PTS
17
Kiko Clerkin Monzon
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
13.6
PTS
18
Alexander Chapman
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
13.6
PTS
18
Stanley Carrick
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
13.6
PTS
20
Bronte Harcourt
Female
HAMILTON GIRLS' HIGH SCHOOL
13.5
PTS
21
Elwood Wharton
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
13.5
PTS
21
Joseph Adams
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
13.4
PTS
23
Gabby Austin
Female
HAMILTON GIRLS' HIGH SCHOOL
13.4
PTS
24
Liam Guthrie
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
13.3
PTS
25
Sam Bradbury
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
13.3
PTS
26
Raphael Behzadi
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
13.1
PTS
27
Zoe Middlemiss
Female
HAMILTON GIRLS' HIGH SCHOOL
13
PTS
28
Joseph Sharp
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
13
PTS
29
Dylan Jackson
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.9
PTS
30
Sascha Nyamukuta
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.9
PTS
31
Zaid Sarbah
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.9
PTS
32
Tom Beaumont
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.8
PTS
33
Thomas Bradbury
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.8
PTS
34
Emanuel Perez
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.8
PTS
35
Oscar Friedlander
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.8
PTS
36
Maddy Abbott
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.8
PTS
37
Edward Buckley
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.8
PTS
38
L Brown
Female
GUILDFORD HIGH SCHOOL
12.8
PTS
39
Aaron Thomas Epstien
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.7
PTS
40
Penelope Robson
Female
CANBERRA GRAMMAR SCHOOL ROWING CLUB
12.6
PTS
41
Ife Okey-Udah
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.6
PTS
41
Lillian Healy
Female
CANBERRA GRAMMAR SCHOOL ROWING CLUB
12.6
PTS
43
J Chaffe
Female
GUILDFORD HIGH SCHOOL
12.5
PTS
44
N Kang
Female
GUILDFORD HIGH SCHOOL
12.5
PTS
45
Ethan Towers
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.5
PTS
46
Arthur Wood
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.4
PTS
47
Connie Smerdon
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.4
PTS
47
Phoebe Twiselton
Female
ST PAUL'S COLLEGIATE SCHOOL
12.4
PTS
49
Tess Burton
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.4
PTS
50
Mollie Coode
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.4
PTS
51
F Preskett
Female
GUILDFORD HIGH SCHOOL
12.4
PTS
52
Lila Guidani - Gonzales
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.4
PTS
53
James Knox - Hope
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.4
PTS
54
F Sharp
Female
GUILDFORD HIGH SCHOOL
12.3
PTS
55
Isaac Wolfson
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.3
PTS
56
Isabella Yesufu
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.2
PTS
57
Rabia Altun
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.2
PTS
58
Sam Schulze
Male
ST PAUL'S COLLEGIATE SCHOOL
12.2
PTS
58
William Peoples
Male
ST PAUL'S COLLEGIATE SCHOOL
12.2
PTS
60
Tessa Mullen
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.2
PTS
61
Orlando Throsby
Male
CANBERRA GRAMMAR SCHOOL ROWING CLUB
12.1
PTS
62
Arabella Swales
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12.1
PTS
63
Stanley Moss
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12
PTS
64
Violet Humphreys
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12
PTS
65
Georgina Federickx
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12
PTS
65
Elliot Marsden
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
12
PTS
67
T Venter
Female
GUILDFORD HIGH SCHOOL
12
PTS
68
Lola O'Brien
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
11.9
PTS
69
Ophelia Robinson-Beesley
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
11.9
PTS
70
Jia Yi Chen
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
11.8
PTS
71
B Hughes
Female
GUILDFORD HIGH SCHOOL
11.8
PTS
72
Eleanor Mckone
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
11.8
PTS
73
Henry Beaumont
Male
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
11.7
PTS
74
Christine Agwu-Kalu
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
11.7
PTS
75
V Beaumont
Female
GUILDFORD HIGH SCHOOL
11.7
PTS
76
Tahiyah Tabbasum
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
11.7
PTS
77
Raya Yaneva
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
11.6
PTS
78
Millicent Papworth
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
11.6
PTS
78
M Ellis
Female
GUILDFORD HIGH SCHOOL
11.6
PTS
80
N Ganeshananthan
Female
GUILDFORD HIGH SCHOOL
11.6
PTS
81
Skyla Rickard
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
11.6
PTS
82
Tacita Gough
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
11.5
PTS
83
Melisa Cani
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
11.5
PTS
83
Ruby Woods
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
11.5
PTS
85
Suki Fitzwilliam
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
11.4
PTS
86
Maya Wing
Female
CANBERRA GRAMMAR SCHOOL ROWING CLUB
11.4
PTS
87
Inaya Sokhal
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
11.3
PTS
88
A Tyler
Female
GUILDFORD HIGH SCHOOL
11.3
PTS
89
Emma Parsons
Female
HIGHGATE SCHOOL
11.3
PTS
90
A Adams
Female
GUILDFORD HIGH SCHOOL
11.3
PTS
90
A Alder
Female
GUILDFORD HIGH SCHOOL
11.1
PTS
92
Leo Rubinstein
Male
HIGHGATE SCHOOL
11.1
PTS
93
Yevi Jayasekera
Male
HIGHGATE SCHOOL
11.1
PTS
94
A Aujla
Female
GUILDFORD HIGH SCHOOL
11
PTS
95
Cara Marshall
Female
HIGHGATE SCHOOL
10.8
PTS
96
Mia Brandhuber
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
10.8
PTS
97
Georgie Knox - Hope
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
10.7
PTS
98
N Higgins
Female
GUILDFORD HIGH SCHOOL
10.7
PTS
99
Tasnim Tabassum
Female
MOSSBOURNE ROWING ACADEMY
10.6
PTS
100
Owen De Wilde
Male
HIGHGATE SCHOOL